Kurumsal

Kurumsal


Kuruluş:

Körfez Haritacılık ve İnşaat Ltd.Şti, Körfez Harita Mühendislik Bürosu olarak faaliyetlerine 1982 yılında başlamış olup, 1993 yılında Muğla İli Fethiye İlçesi Atatürk Caddesi Park Sokak 15/2  adresinde organizasyonu limited şirkete dönüştürmüştür.

Halen Akarca Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No:155 FETHİYE / MUĞLA adresinde merkez Ofis olarak, Çetin Emeç Bulvarı  8.Cadde 34/4 ANKARA adresinde de şube olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

İnşaat:

KÖRFEZ İNŞAAT, gerek ticari inşaat alanında, gerek konut yapımında üstlenmiş olduğu projeleri başarıyla tamamlamış olup, özellikle Fethiye, Ölüdeniz, Göcek, Kalkan-Kaş bölgelerinde bir çok villa ve apartman projelerinin tamamlanmasına imza atarak bölgemiz ekonomisinin gelişme ve kalkınma sürecine de ciddi katkılar sağlamıştır.

Tercihinizi bizden yana kullanın,
biz de Körfez İnşaat olarak hayallerinizi gerçekleştirelim…

Kalite:

Haritacılık ve Mühendislik hizmetleriyle, değişik bina-yol inşaatlarındaki başarılı çalışmalarıyla sektörde 30 yılı geride bırakan Körfez Grup, ISO 9001 belgesi ile başından beri benimsemiş olduğu kalite anlayışını belgelemiştir.

Misyon :

Körfez Grup bugün artık sadece Türkiye’de değil Suudi Arabistan, Libya ve Azerbaycan‘da da kurumsal kimliği ile bulunmaktadır. Belirlemiş olduğumuz hedefler doğrultusunda önceliğimiz, uluslararası alanda üsteneceğimiz görevleri başarıyla tamamlamak ve hedeflemiş olduğumuz şekilde inşaat ve mühendislik alanlarına evrensel boyutta katkılar sağlayarak, firmamızı daha ileriye taşımaktır.

Vizyon :

Körfez Grup, en değerli varlık olan “insan” unsurunu göz önünde bulundurarak, tüm projelerinde toplumun kalkınmasını, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Üstlenmiş olduğu tüm görevleri zamanında ve maksimum kalite değerleri içinde bitirmiş ve bundan sonra da bitirmeye devam edecektir.

 

Yönetim Kurulu

Ayhan GÜRSOY

Ramazan COŞKUN

WhatsApp chat