Değerli Dostlarımız,

1982 yılında, şirin bir Akdeniz kentinde eski dostlarımızla hedeflerimize doğru yürüyüşümüze başlamıştık. Kuruluşumuzdan bugüne faaliyet alanlarımıza yeni halkalar, eski dostluklarımıza yeni dostluklar ekleyerek, hem yerel hem de global bazda heyecanımız artarak devam etmektedir. Dünyamız ve ülkemiz nice sosyo-ekonomik fırtınalarla mücadele ederken, dostluğumuzun ve başarıya odaklanışı mızın daha da kuvvetlendiğinin farkındayım.

İnternet ağı ile birlikte global bir köy haline gelen dünyamızın, yaşadığı sıkıntılardan ve afetlerden ders aldığını ve almaya devam edeceğini düşünmekteyim. Bu düşüncemi kuvvetlendiren en önemli dayanağım, dünya köyünde hep birlikte oluşturduğumuz dostluklar ve ortaklıklardır. Ayrıca insani değerlerin ve çevrenin korunmasının da bunun bir parçası olduğuna inanıyor ve iş hayatımızı bu çerçevede şekillendiriyoruz.

Gücünü temellerinden ve çalışanlarından alan grubumuz iş hacmini artırmaya yönelik çabası kadar, geleceğe dinamik ve kurumsal yapısı ile daha sağlam bir organizasyon devretmek için de gayret sarf ediyor.

Grubumuzun başarılarındaki en büyük faktör, kendilerini bir aile ortamında gibi rahat hisseden değerli arkadaşlarımızın gece gündüz büyük bir özveri, samimiyet ve takım ruhu ile çalışmalarıdır.

Otuz yıllık yürüyüşümüz için emek sarf eden bütün mensuplarımıza ve bize güvenerek destek veren işveren, ortak ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Ayhan GÜRSOY
Yönetim Kurulu Başkanı