Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir…

Satış sonrasındaki hizmetlerden kastımız, Türkiye’de sahip olmaya düşlediğiniz evinize hiçbir endişe duymadığınız hizmeti sunmaktır. Yaptığınız yatırımın en iyi yatırım olabilmesi için evinizle ilgili gerekli bakımı, özenle, titizlikle, yapılabileceğin en iyisi olarak güven içinde yapabileceğimizden emin olunuz.

Fethiye’de uzun soluklu bireysel ya da kurumsal ilişkilerimize güvenerek size hizmet paketi sunmaktayız. Her bir ev sahibinin farklı istek ve beklentilerinin olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle her bir ev sahibinin gereksinimlerine uygun ve seçebilecekleri zengin bir öneri çeşidi sunmaktayız.
Amacımız Fethiye’de sizin temsilciniz olabilmek ve size burada olmadığınız zamanlarda bile her türlü işin en iyi sekil de yapabileceğinin huzurunu yaşatmaktır.

Ekibimiz Deneyimli ve nitelikli kişilerden oluşan satış sonrası ekibimiz, size hizmet etmekten mutluluk duyacaklardır. Ofisimizi ziyaret ederek onları tanımak fırsatını bulabilirsiniz. Binanızın bakımı, satışı ve satıştan sonra aklınıza gelen her türlü soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.

Hizmetler

Bizim Satış Sonrası Ekibimiz, emlağın tapularının satın alanın adına tescili konularında sizlere rehberlik yapacaklardır. Ayrıca adınıza bankada hesap açtırmak, evinizi sigorta ettirmek, su-elektrik gibi abone işlemlerinizde size yardımcı olacaklardır.

Buna ek olarak emlağınızı aldıktan sonra: emlağın bakım hizmetleri, danışmanlık, dekorasyon, kiralama, ev temizliği, otomobil kiralama ya da ulaşım, otel rezervasyonları gibi hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler bilgilendirme paketinde yer almaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak Körfez İnşaat, satış sonrasında veya kiralama süresince müşterisini yalnız bırakmaz. Tüm ihtiyaçlarına cevap vererek her türlü bilgi ve desteği sağlar.Satış sonrası hizmetler kapsamında Körfez İnşaat müşterisinin,

  • Eksiksiz bir tadilat, bakım – onarım ve dekorasyon talepleri için kaliteli işçilik ve uygun fiyatlandırma politikası ile Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti.
  • Noter, tapu, hukuki danışmanlık olarak özetlenebilecek yasal prosedürler,
  • Elektrik-su sayaçlarının bağlanması, telefon-internet aboneliği, emlak vergileri gibi kamu hizmetleri,
  • Evinizin elektrik, sıhhi, tesisat, çilingir gibi arızalarında Arıza Giderme Hizmetimiz mevcuttur.