Körfez İnşaat tarafından Muğla Fethiye Taşyaka mahallesinde yapılan Ahat Evleri, 3,557 metrekare alan üzerine 5 blokta 29 daireden oluşuyor.

A,B,E blokta 6 daire, C Blokta 8 daire ve C Blokta 3 dairenin bulunduğu Ahat Evleri’nde 85 metrekare ile 180 metrekare arasında 2+1’den 6+1’e kadar değişik tiplerde konutlar bulunuyor.

Ahat  Evleri, projesi  Muğla’nın  Fethiye ilçesinde Taşyaka mahallesinde yer almaktadır. Ahat Evleri, toplu tasıma güzergâhına 100 metre mesafede, Çalış Plajı’na ve Ölüdeniz Plajı’na 6 km, şehir merkezine 2 km, en yakın market ve alışveriş merkezini 100 metre ve otogara 900 metre mesafede yapılıyor.

Selling your house doesn’t have to be complicated. Simplify the process with https://www.buy-my-house.org/mississippi/buy-my-house-fast-jackson-ms/.

Dayanıklı, sağlam ve yaşanabilir konutların markası olarak öne çıkan Körfez Dizayn Yapı, Muğla Fethiye’de doğa ile iç içe bir mevkide bulunan, eşsiz doğa ve deniz manzarası, her türlü konfora ve lükse sahip, ulaşım açısından da en elverişli lokasyonda yer alan yaşam merkezi Ahat Evleri’ni Temmuz 2013’de tamamlayarak sahiplerine teslim edecek at https://medotcom.com/saglikli-yasaminizi-dengeleyecek-sporcu-yemekleri/.

Ahat Evleri’nde; 85 metrekarelik 2+1 konutlar 134 bin 500 lira,  106 metrekarelik 3+1 konutlar 159 bin ile 194 bin 500 lira arasındaki fiyatlardan satılırken, 180 metrekarelik 6+1 konutlar 252 bin liradan satılıyor.

Tüm bankalardan konut kredisinin kullanılabildiği Ahat Evleri’nde B,C ve D bloklara ait ortak yüzme havuzu bulunuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak, statik ve zemin etütleri yapılan Ahat Evleri’nde konutlarda özel tasarım mutfak kullanıldı. Ahat Evleri’nde ayrıca tüm dairelerde güneş enerjisi sistemi bulunmaktadır.