Körfez Dizayn Yapı tarafından Fethiye Çalış bölgesinde inşa edilen Foça Park Apartmanları ve Villa’larında son satışlara ulaşıldı.

Toplam 7,267 m² alana inşa edilen Foça Park Apartmanları ve Villa’ları 8 Blok 32 daire ve 2 adet bağımsız villa’dan oluşan 16 adet 3+1 daire, 16 adet 2+1 daire ve 2 adet villa’dan sadece 2 adet 2+1 daire satışa müsait durumdadır.

Mayıs 2012 tarihinde satışa sunulan Foça Park projesi bulunduğu bölgeye yeni bir çehre kazandırmasının dışında gerek yatırım gerekse oturum amaçlı avantaj sağlamıştır. Cazip fiyatlar ve ödeme koşulları yazlık sahiplerinin ilgisini çekmektedir.
Foça Park Apartmanlarında, Fitness & GYM, Bar, Market, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Çocuk Oyun Parkı, Kablosuz İnternet, Güvenlik ve Güvenlik Kameraları bulunmaktadır. Daire sahiplerinin büyük bölümü yurtdışında yaşamasından dolayı kullanılan güvenlik sistemleri uzaktan izleme özelliklerine sahiptir.

“Foça Park Projesi sakinleri başta Türkiye olmak üzere, İngiltere, Almanya, Amerika, Lübnan, Ürdün, İsveç, Belçika, Hollanda ve Danimarka’da yaşayan insanların bölgeye yaptıkları yatırım tercihlerini Körfez Dizayn Yapı firmasına yapmış olduklarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten daire sahipleri hemen hemen kıbrıs deneme bonusu veren siteler her ülkenin vatandaşları ile bir arada yaşamanın kendileri için pahabiçilemez olduklarını ifade ediyorlar.”

Foça Park apartmanlarında son 2 adet 2+1 daireler 165,000 TL’den satışa sunulmaktadır. Sizlerde bu muazzam sitede yerinizi almak istiyorsanız sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

0 252 613 4 555